Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 21.02.2018, 20:08

Головна » 2017 » Червень » 16 » Гра-квест «Циферблат життя – здоров’я»
Гра-квест «Циферблат життя – здоров’я»

13 червня у пришкільному відпочинковому таборі «Шанс» Ангелівської ЗОШ І – ІІІ ступенів в рамках Дня здоров’я пройшла гра-квест «Циферблат життя – здоров’я».  Всі учасники об’єдналися у три команди: «Мандарин», «Лимон» та «Ківі». Кожна команда проходила 9 станцій – етапів, де вчителі проводили з гравцями різні ігри і давали творче завдання. Вони ж і оцінювали роботу і ставили  бали у маршрутному листі.      Станції знаходились на території школи: на спортивному майданчику, у шкільному саді, на подвір’ї школи і ін..

Така форма роботи сприяє отриманню школярами  знань про поняття «здоров’я», «здоровий спосіб життя», учні визначають та усвідомлюють фактори, що впливають на здоров’я, створюються умови для формування в них позитивного ставлення до життя та власного здоров’я.

Команди, що відвідали всі станції,  повернулися до місця збору і підрахували  жетони та бали в маршрутному листі.

Гра не мала характеру змагання за перше місце,  найголовнішим для всіх було отримання нових знань та захоплюючі конкурси.

Команда «Ківі» набрала найбільшу кількість балів і стала переможцем квесту. Свято закінчилось  колективним фото напам'ять.

Підготували гру-квест керівник табору Дідух Оксана Іванівна та заступник керівника Романяк Наталія Орестівна.

Категорія: Новини | Переглядів: 59 | Додав: maria_tovarnytska | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »