Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 26.04.2018, 05:05

Головна » 2017 » Вересень » 24 » ХІ Всеукраїнський зльот учнівських виробничих бригад
ХІ Всеукраїнський зльот учнівських виробничих бригад

Учні 11 класу Ангелівської ЗОШ І - ІІІ ст. Тернопільського району Тищук Яна та Дідух Марта на чолі з вчителем біології Романяк Н. О. взяли участь у ХІ Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад та трудових аграрних об'єднань, який проходив 20-22 вересня 2017р. у місті Запоріжжя, куди з'їхались учасники з 19 областей України. Надзвичайно цікавою та насиченою була програма зльоту, учасники якого оформляли виставку "Щедрість рідної землі" та презентували її, захищали науково-дослідницькі роботи, брали участь в різноманітних екскурсіях, зокрема в Таврійський державний агротехнологічний університет, історико-археологічний заповідник "Кам'яна могила". історико-культурний комплекс "запорізька Січ", оглядова екскурсія по місту Запоріжжя. 11-тикласниці презентували виставку Тернопільщини, а Тищук Яна захищала свою дослідницьку роботу в секції "Садівництво" на тему "Вплив різних типів підживлення на продуктивність плодового саду". Всі учасники зльоту були ногороджені різноманітними подарунками, команда Ангелівської ЗОШ І - ІІІ ст. нагороджена двома Дипломами третього ступеня та привезла із міста Запоріжжя сертифікат Тернопільській області на право проведення у 2018 році Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад та трудових аграрних об'єднань. Отже, у наступному році такий захід буде відбуватися у Тернополі!

Категорія: Новини | Переглядів: 36 | Додав: maria_tovarnytska | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »