Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 21.02.2018, 20:10

Головна » 2016 » Грудень » 16 » Свято Миколая для дітей будинку "Малятко"
Свято Миколая для дітей будинку "Малятко"

Багато людей на нашій планеті викликають жалість. Але навряд чи хтось стане сперечатися з тим, що найбільше шкода дітей, яких залишили батьки – сиріт. Найпотрібнішими людьми для кожної дитини її є батьки. На жаль, зустрічаються і безвідповідальні батьки, які відвертаються від своїх дітей. Такі діти потрапляють в сирітські будинки і потребують турботи від чужих для них людей. Організувати таку допомогу зовсім не складно. Учні нашої школи організували солодку ярмарку, на вилучені кошти (близько 2 тис. грн.) закупили різноманітних дитячих розвиваючих іграшок, і сьогодні, напередодні дня Святого Миколая передали їх діткам у сирітському будинку "Малятко". Радісні маленькі діти подарували учням море позитивних емоцій, адже вони не так часто, як інші діти, відчувають себе потрібними і корисними для суспільства. Одноразова допомога від учнів навряд чи може бути дорогою, але найголовніше в усьому цьому – увага, якої позбавлені сироти. Після відвідин сирітського будинку в учнів залишилися тільки найприємніші враження, такі відвідування сирітського будинку можуть стати для них регулярними.

Категорія: Новини | Переглядів: 134 | Додав: maria_tovarnytska | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »