Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 24.08.2019, 10:19

Загальноосвітня школа с. Ангелівка була заснована у 1946 році.
Форма власності - комунальна.
Етапи школи:
1946 – 1960 р. р. - семирічна школа
1960 – 1987 р. р. – восьмирічна школа
1987-1995 р. р. – девятирічна школа
з 1995 р. – ЗОШ І-ІІІ ступенів
До 1987 року школа функціонувала у селі Романівка в шести приміщеннях: в найбільшому – 2 класи, учительська і маленька кухня – їдальня, де діти пили чай; в 2-му – 2 класи; в 3-му – 2 класи; в 4-му 2 класи; в 5-му – майстерня; в 6-му бібліотека. В школі був лише кабінет хімії, де навчався найстарший клас. Опалювання було пічне. Вчителям приходилось на уроки переходити з одного приміщення в друге.
В 1982 році було розроблено проект на будівництво нової школи. А у 1986 році розпочалося будівництво нової школи в центрі села Ангелівка.
Перший камінь під школу був покладений директором школи Вийванком Михайлом Івановичем, а тоді по каменю заклали всі вчителі школи.
У вересні  1987 року всі класи перейшли у нове приміщення Ангелівської ЗОШ, де було відкрито школу із просторими класами, кабінетами. Збудовано нову котельню з чотирма котлами «НИИСТУ-5», які забезпечували теплом приміщення школи.
В школі було  оформлено кабінети хімії, фізики, біології, географії, іноземної мови (лінгафонний кабінет), історії, російської мови і літератури, комбінованої майстерні, робочого кабінету для І-ІІІ класів. З 1995 року юні жителі сіл Романівки та Ангелівка  здобувають  середню освіту у нашій школі.
В 1987 році школа перейшла на навчання з шести років. Праве крило другого  поверху було повністю віддано шестирічкам (класна кімната, спальня, робоча кімната, ігрова кімната).
Початкова школа стала чотирирічною.
Пам’ятним для нашої школи є 1991 рік, коли на подвір’ї вперше за її існування  зібралась вся громада села  і отець Григорій Галайко освятив нашу альма – матір.
Під керівництвом вчителя історії Колодій Надії Григорівни був створений шкільний музей. Сюди приходили учні вивчати побут та героїчне минуле наших односельчан.
У квітні 1999 року керівництво школи прийняв Кубів Володимир Петрович
У червні – серпні 2006 року зусиллям громади села, батьків, керівників приватного бізнесу на подвір’ї школи було збудовано нову котельню,  школа перейшла на енергозберігаюче опалення, де економія газу складає – 50%.
Існування школи має глибоку історію, усталені традиції:
1. Церемонія початку і закінчення навчального тижня з використанням державної символіки.
2. День відкритих дверей для батьків і дітей, які підуть у 1 клас.
3. День учнівського самоврядування.
4. Свято осені.
5. День матері.
6. Новий рік.
7. Осінній бал.
8. Вшанування релігійних свят
9. Шевченківські дні
Спортивні змагання, які проводяться в другу неділю травня, між школами сіл Дичків та Ангелівка Тернопільського району і Киданець та Романового Села Збаразького району, починаючи з 2004 року, пам'яті вчителя фізичної культури Кучми Степана Богдановича, який народився та працював у цих селах.

«  Серпень 2019  »