Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 16.10.2019, 07:47

Учнівське самоврядування

Учнівський парламент
Із метою об’єднання зусиль педагогічного та учнівського колективів для добрих і корисних справ, щоб зробити шкільне життя змістовнішим, веселішим, цікавішим, в школі організовано учнівський парламент, головним завданням якого є формування і розвиток соціально активної, гуманістично спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості

Девіз учнівського парламенту:
«Самі активно діємо!» (САД).

Принцип учнівського самоврядування:
«Самі вирішили, самі зробили, самі відповідаємо»

Емблема УП

Близько 40 учнів беруть участь в роботі учнівського комітету, інші виконують тимчасові доручення.
Створено 6 комісій, з огляду на традиції, особливості, потреби школи, інтереси і запити школярів:
навчальна
дисципліна і порядок
культурно-масова
спортивно-масова
робота з молодшими школярами
господарсько-трудова комісія

До комісій учнівського парламенту входять учні 8-11 класів, які обираються на класних зборах.
Кожна комісія має свої певні завдання, мету.
Учнівський парламент випускає дві газети: "Меридіан” (7-10 кл.) та "Школярик” (5-6 кл.), в яких інформує учнів школи про свою роботу, плани і результати шкільного життя.

Учнівський парламент тісно співпрацює з такими шкільними організаціями, як "Козацьке товариство ім. Устима Кармелюка ”, («Козачата», «Джури», «Козаки») та радою старост. Разом плануються спільні виховні заходи: бесіди, круглі столи, брейн-ринги, КВК, традиційні і обрядові свята, новорічні ранки, різноманітні конкурси малюнків, пісень, віршів. Традицією школи стало проведення дня самоврядування.

«  Жовтень 2019  »