Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.04.2020, 01:30

Головна » 2013 » Листопад » 5 » Малі Олімпійські ігри
Малі Олімпійські ігри

З 9 по 13 вересня 2013 року  у  школі  відбувся  Олімпійський тиждень спорту.

Протягом тижневика відбулися цікаві спортивні змагання.

У «Веселих стартах» серед учнів 1 – 4 класів брали участь дві команди: «Невгамовні» та «Веселка».  Учні готували емблеми команди та виголошували свій девіз. Під час змагань діти показали свої вміння та навики, спритність і витривалість. Найбільше дітям сподобалася естафета «Чайка», де вони в гімнастичному крузі по двоє учасників одночасно долали дистанцію. Окремі змагання були для капітанів команд, вони показали свою спритність на змаганнях «Стрічка». У підсумку змагань перемогла команда «Веселка». Учні були нагороджені медалями за І і ІІ місце.

Учні 5 – 7 класів показали свої вміння з бігу та віджимання. На дистанції 100 метрів з бігу відзначилися Скочиляс Антон, Антонюк Руслан (7 клас). На дистанції 60 метрів відзначився Карнаух Віталій (7 клас), а на дистанції 30 метрів – Тищук Яна (7 клас). В стрибках на скакалці відзначилися Дідух Марта і Сорокаліт Анастасія (7 клас) та Роговська Ангеліна (6 клас).

Найцікавішим був футбол, в якому взяли участь команди 6 – 11 класів. Хлопці завзято змагалися за перемогу, але вона усміхнулася лише  команді  9 класу, друге місце посіла команда  8 класу, а третє – 7 клас.  Осадчук Дмитро отримав кубок з футболу, оскільки був капітаном команди  9 класу.

В Малих Олімпійських іграх Ангелівської ЗОШ І – ІІІ ступенів взяли активну участь близько 80 учнів школи. Вболівали за дітей під час змагань як учні школи так і вчителі, батьки.

Категорія: Новини | Переглядів: 510 | Додав: SSemenyuk | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2013  »